1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na překližce
Výška: 121 cm, šířka: 121 cm, rámování: 145 x 145 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 30.11.2020 21:42
Dosažená cena: 20 900 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (33)