1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na překližce
Výška: 45 cm, šířka: 52 cm, rámování: 60,5 x 67,5 cm
Konec aukce: 30.11.2020 20:09
Dosažená cena: 7 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (25)