1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko
Signováno vpravo dole v malbě
Nově rámováno
Signováno vpravo dole v malbě
Nově rámováno
Technika: Olej na překližce
Výška: 109 cm, šířka: 118 cm, rámování: 121 x 130 cm
Konec aukce: 23.02.2020 20:47
Dosažená cena: 28 500 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč