10. Kočovníci - velký formát

Autor: Viktor Rolín
(1887)

1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko
Signováno vpravo dole v malbě
Nově rámováno
Technika: Olej na překližce
Výška: 109 cm, šířka: 118 cm, rámování: 121 x 130 cm

Konec aukce: 08.09.2019 18:09

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 25 000 Kč