1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko
Signováno vpravo dole v malbě
Nově rámováno
Signováno vpravo dole v malbě
Nově rámováno
Technika: Olej na překližce
Výška: 109 cm, šířka: 118 cm, rámování: 121 x 130 cm
Konec aukce: 08.09.2019 18:09
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 25 000 Kč