1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko
Signováno vpravo dole v malbě.
Technika: Olej na překližce
Výška: 40 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 54,5 x 63,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 18:00
Dosažená cena: 7 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč