27. Před odstřelem

Autor: Vladislav Röhling
(1878)

Technika: Barevná litografie
Výška: 27 cm, šířka: 27 cm, rámování: 47,2 x 46,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 18:26

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 5d 9h 6m 31s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč