Výška: 30 cm, šířka: 30 cm, rámování: 52,5 x 43,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 21:22
Dosažená cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
500 Kč | 29.6.2022 12:50:22 |