Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 42,5 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 50,4 x 45 cm
Konec aukce: 06.05.2024 21:15
Dosažená cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (3)