Technika: Olej na kartonu
Výška: 64 cm, šířka: 47 cm, rámování: 86 x 70 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 19:21
Dosažená cena: 88 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Seznam příhozů (110)