Technika: Olej na plátně
Výška: 74 cm, šířka: 100 cm, rámování: 88,5 x
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 18:42
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč