Signováno vpravo dole.
Technika: Malba na plátno
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 79x99
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:08
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč