Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 68 cm, šířka: 95 cm, rámování: 82 x 109 cm
Konec aukce: 07.06.2021 19:50
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč