183. Kytice

Autor: Pavel Raszka
(1907)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 28,5 cm, šířka: 22,5 cm, rámování: 43 x 37 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 21:06

Dosažená cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (17)

3 200 Kč19.1.2026 21:01:30 (limit 19.1.2026 20:52:09)
3 000 Kč19.1.2026 21:01:30
2 800 Kč19.1.2026 20:58:26 (limit 19.1.2026 20:52:09)
2 600 Kč19.1.2026 20:58:25
2 400 Kč19.1.2026 20:58:23 (limit 19.1.2026 20:52:09)
2 200 Kč19.1.2026 20:58:23
2 000 Kč19.1.2026 20:52:09 (limit 19.1.2026 20:52:09)
1 800 Kč19.1.2026 20:52:09 (limit 15.1.2026 09:32:01)
1 600 Kč19.1.2026 20:22:18 (limit 15.1.2026 09:32:01)
1 400 Kč19.1.2026 20:22:18
1 200 Kč19.1.2026 20:22:15 (limit 15.1.2026 09:32:01)
1 000 Kč19.1.2026 20:22:15
900 Kč19.1.2026 18:31:03 (limit 15.1.2026 09:32:01)
800 Kč19.1.2026 18:31:03
700 Kč19.1.2026 18:30:02 (limit 15.1.2026 09:32:01)