Technika: Olej na kartonu
Výška: 28,5 cm, šířka: 22,5 cm, rámování: 43 x 37 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 21:06
Dosažená cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč