183. Kytice

Autor: Pavel Raszka
(1907)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 28,5 cm, šířka: 22,5 cm, rámování: 43 x 37 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 21:06

Dosažená cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (17)

600 Kč19.1.2026 18:30:02
500 Kč15.1.2026 09:32:01 (limit 15.1.2026 09:32:01)