107. Beskydská krajina 2.

Autor: Pavel Raszka
(1907)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 34,5 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 40 x 46 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:46

Dosažená cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (7)

1 200 Kč19.1.2026 18:22:17 (limit 14.1.2026 09:01:17)
1 000 Kč19.1.2026 18:22:17
900 Kč19.1.2026 17:34:42 (limit 14.1.2026 09:01:17)
800 Kč19.1.2026 17:34:42
700 Kč19.1.2026 17:34:22 (limit 14.1.2026 09:01:17)
600 Kč19.1.2026 17:34:22
500 Kč14.1.2026 09:01:17 (limit 14.1.2026 09:01:17)