Technika: Olej na kartonu
Výška: 34,5 cm, šířka: 40,5 cm, rámování: 40 x 46 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 19:46
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (7)
| 1 200 Kč | 19.1.2026 18:22:17 (limit 14.1.2026 09:01:17) |
| 1 000 Kč | 19.1.2026 18:22:17 |
| 900 Kč | 19.1.2026 17:34:42 (limit 14.1.2026 09:01:17) |
| 800 Kč | 19.1.2026 17:34:42 |
| 700 Kč | 19.1.2026 17:34:22 (limit 14.1.2026 09:01:17) |
| 600 Kč | 19.1.2026 17:34:22 |
| 500 Kč | 14.1.2026 09:01:17 (limit 14.1.2026 09:01:17) |