105. Beskydská krajina 1.

Autor: Pavel Raszka
(1907)

Technika: Olej na kartonu
Rámování: 40 x 46 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:44

Dosažená cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (7)

1 200 Kč19.1.2026 18:21:53 (limit 14.1.2026 08:59:28)
1 000 Kč19.1.2026 18:21:53
900 Kč19.1.2026 18:21:49 (limit 14.1.2026 08:59:28)
800 Kč19.1.2026 18:21:49
700 Kč19.1.2026 17:33:49 (limit 14.1.2026 08:59:28)
600 Kč19.1.2026 17:33:49
500 Kč14.1.2026 08:59:28 (limit 14.1.2026 08:59:28)