Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 55,7 cm, šířka: 90,8 cm, rámování: 72 x 106 cm
Konec aukce: 15.01.2024 20:19
Dosažená cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (29)