Signováno vpravo dole, zaskleno, nově rámováno
Výška: 18 cm, šířka: 28,6 cm, rámování: 35 x 45 cm
Konec aukce: 06.12.2021 21:01
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč