Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, nově rámováno.
Výška: 35,7 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 52,5 x 45 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.01.2023 21:28
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč