81. Krajina

Autor: Josef Procházka
(1909)

Technika: Olej na plátně
Výška: 53 cm, šířka: 66 cm, rámování: 67,5 x 83,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:22

Dosažená cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (30)

9 900 Kč9.12.2025 19:17:27 (limit 7.12.2025 11:37:30)
9 600 Kč9.12.2025 19:17:27
9 300 Kč9.12.2025 19:16:00 (limit 7.12.2025 11:37:30)
9 000 Kč9.12.2025 19:16:00
8 700 Kč9.12.2025 19:15:58 (limit 7.12.2025 11:37:30)
8 400 Kč9.12.2025 19:15:58
8 100 Kč9.12.2025 19:15:15 (limit 7.12.2025 11:37:30)
7 800 Kč9.12.2025 19:15:15
7 500 Kč9.12.2025 19:15:07 (limit 7.12.2025 11:37:30)
7 200 Kč9.12.2025 19:15:07
6 900 Kč9.12.2025 19:14:52 (limit 7.12.2025 11:37:30)
6 600 Kč9.12.2025 19:14:52
6 300 Kč9.12.2025 19:13:47 (limit 7.12.2025 11:37:30)
6 000 Kč9.12.2025 19:13:47
5 700 Kč9.12.2025 19:13:35 (limit 7.12.2025 11:37:30)