81. Krajina

Autor: Josef Procházka
(1909)

Technika: Olej na plátně
Výška: 53 cm, šířka: 66 cm, rámování: 67,5 x 83,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:22

Dosažená cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (30)

5 400 Kč9.12.2025 19:13:35
5 100 Kč9.12.2025 19:13:18 (limit 7.12.2025 11:37:30)
4 900 Kč9.12.2025 19:13:18
4 700 Kč9.12.2025 19:13:07 (limit 7.12.2025 11:37:30)
4 500 Kč9.12.2025 19:13:07
4 300 Kč9.12.2025 19:12:46 (limit 7.12.2025 11:37:30)
4 100 Kč9.12.2025 19:12:46
3 900 Kč9.12.2025 19:12:33 (limit 7.12.2025 11:37:30)
3 700 Kč9.12.2025 19:12:33
3 500 Kč9.12.2025 19:12:13 (limit 7.12.2025 11:37:30)
3 300 Kč9.12.2025 19:12:13
3 100 Kč8.12.2025 15:43:49 (limit 7.12.2025 11:37:30)
2 900 Kč8.12.2025 15:43:49
2 700 Kč7.12.2025 11:37:31 (limit 7.12.2025 11:37:30)
2 500 Kč1.12.2025 21:47:18