Technika: Olej na plátně
Výška: 53 cm, šířka: 66 cm, rámování: 67,5 x 83,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 19:22
Dosažená cena: 9 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (30)
| 5 400 Kč | 9.12.2025 19:13:35 |
| 5 100 Kč | 9.12.2025 19:13:18 (limit 7.12.2025 11:37:30) |
| 4 900 Kč | 9.12.2025 19:13:18 |
| 4 700 Kč | 9.12.2025 19:13:07 (limit 7.12.2025 11:37:30) |
| 4 500 Kč | 9.12.2025 19:13:07 |
| 4 300 Kč | 9.12.2025 19:12:46 (limit 7.12.2025 11:37:30) |
| 4 100 Kč | 9.12.2025 19:12:46 |
| 3 900 Kč | 9.12.2025 19:12:33 (limit 7.12.2025 11:37:30) |
| 3 700 Kč | 9.12.2025 19:12:33 |
| 3 500 Kč | 9.12.2025 19:12:13 (limit 7.12.2025 11:37:30) |
| 3 300 Kč | 9.12.2025 19:12:13 |
| 3 100 Kč | 8.12.2025 15:43:49 (limit 7.12.2025 11:37:30) |
| 2 900 Kč | 8.12.2025 15:43:49 |
| 2 700 Kč | 7.12.2025 11:37:31 (limit 7.12.2025 11:37:30) |
| 2 500 Kč | 1.12.2025 21:47:18 |