Signováno vpravo dole, na zadní straně autorský popis a razítko.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35,2 cm, rámování: 39,5 x 50 cm
Konec aukce: 25.09.2023 19:15
Dosažená cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (44)