51. Letní krajina

Autor: Josef Procházka
(1909)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 36 cm, šířka: 51 cm, rámování: 52 x 67 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:51

Dosažená cena: 21 500 Kč

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Seznam příhozů (2)

21 500 Kč9.12.2025 18:46:02
21 000 Kč9.12.2025 15:10:17