Technika: Olej na desce
Výška: 50 cm, šířka: 67 cm, rámování: 67 x 84 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:54
Dosažená cena: 54 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (84)