48. Letní den

Autor: Josef Procházka
(1909)

Technika: Olej na desce
Výška: 50 cm, šířka: 67 cm, rámování: 67 x 84 cm

Konec aukce: 24.04.2023 18:54

Dosažená cena: 54 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (84)

37 500 Kč24.4.2023 16:25:29
37 000 Kč24.4.2023 16:25:06 (limit 24.4.2023 15:33:33)
36 500 Kč24.4.2023 16:25:06
36 000 Kč24.4.2023 15:33:21
35 500 Kč24.4.2023 07:59:23
35 000 Kč24.4.2023 07:59:20 (limit 21.4.2023 19:59:49)
35 000 Kč24.4.2023 07:59:20
34 500 Kč24.4.2023 07:59:18 (limit 21.4.2023 19:59:49)
34 000 Kč24.4.2023 07:59:18
33 500 Kč24.4.2023 07:59:14 (limit 21.4.2023 19:59:49)
33 000 Kč24.4.2023 07:59:14
32 500 Kč24.4.2023 07:59:09 (limit 21.4.2023 19:59:49)
32 000 Kč24.4.2023 07:59:09
31 500 Kč24.4.2023 07:59:03 (limit 21.4.2023 19:59:49)
31 000 Kč24.4.2023 07:59:03