Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 24,8 cm, šířka: 35,2 cm, rámování: 38,8 x 49 cm
Konec aukce: 15.01.2024 19:33
Dosažená cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (42)