146. Pohled na horskou krajinu 1933 - velký formát

Autor: Josef Procházka
(1909)

Technika: Olej na plátně
Výška: 57 cm, šířka: 94 cm, rámování: 81 x 116 cm

Konec aukce: 24.04.2023 20:32

Dosažená cena: 71 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (82)

36 600 Kč24.4.2023 08:05:20 (limit 21.4.2023 19:57:39)
36 100 Kč24.4.2023 08:05:20
35 600 Kč24.4.2023 08:05:18 (limit 21.4.2023 19:57:39)
35 100 Kč24.4.2023 08:05:18
34 600 Kč24.4.2023 08:05:16 (limit 21.4.2023 19:57:39)
34 100 Kč24.4.2023 08:05:16
33 600 Kč24.4.2023 08:05:14 (limit 21.4.2023 19:57:39)
33 100 Kč24.4.2023 08:05:14
32 600 Kč21.4.2023 19:57:23
32 500 Kč21.4.2023 19:57:23 (limit 20.4.2023 15:22:32)
27 600 Kč21.4.2023 19:57:16 (limit 20.4.2023 15:22:32)
27 100 Kč21.4.2023 19:57:16
22 100 Kč21.4.2023 19:57:08 (limit 20.4.2023 15:22:32)
21 600 Kč21.4.2023 19:57:08
16 600 Kč21.4.2023 19:57:02 (limit 20.4.2023 15:22:32)