1909, Horní Kruty - 1984, Praha
Žák AVU (1929-1936, prof. Nejedlý). Věnoval se krajinomalbě a zátiší. Vystavuje na samostatných i kolektivních výstavách. Své obrazy vystavoval v Rubešově galerii v Praze i v Pardubicích. V období komunismu vyvážel většinu svých obrazů do Ameriky.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 36 cm, šířka: 51 cm, rámování: 52 x 67 cm
Konec aukce: 05.04.2020 18:13
Dosažená cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (59)