14. Předjaří - Skalice

Autor: Josef Procházka
(1909)

1909, Horní Kruty - 1984, Praha
Žák AVU (1929-1936, prof. Nejedlý). Věnoval se krajinomalbě a zátiší. Vystavuje na samostatných i kolektivních výstavách. Své obrazy vystavoval v Rubešově galerii v Praze i v Pardubicích. V období komunismu vyvážel většinu svých obrazů do Ameriky.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 36 cm, šířka: 51 cm, rámování: 52 x 67 cm

Konec aukce: 05.04.2020 18:13

Dosažená cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (59)

23 000 Kč3.4.2020 18:39:25
22 500 Kč24.3.2020 15:58:16
22 000 Kč24.3.2020 15:58:09 (limit 23.3.2020 18:40:03)
21 500 Kč24.3.2020 15:58:09
21 000 Kč24.3.2020 15:58:04 (limit 23.3.2020 18:40:03)
20 500 Kč24.3.2020 15:58:04
20 000 Kč24.3.2020 09:03:55 (limit 23.3.2020 18:40:03)
19 500 Kč24.3.2020 09:03:55
19 000 Kč23.3.2020 18:39:56
18 500 Kč17.3.2020 19:19:39
18 000 Kč17.3.2020 12:07:42 (limit 14.3.2020 08:29:34)
17 500 Kč17.3.2020 12:07:41
17 000 Kč16.3.2020 15:46:59 (limit 14.3.2020 08:29:34)
16 500 Kč16.3.2020 15:46:59
16 000 Kč16.3.2020 15:46:51 (limit 14.3.2020 08:29:34)