1. Krajina s povozem

Autor: Josef Procházka
(1909)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 70,5 cm, rámování: 67 x 86,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:39

Dosažená cena: 59 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (86)

9 700 Kč23.5.2022 08:34:33
9 400 Kč21.5.2022 18:33:58
9 100 Kč15.5.2022 19:35:07
8 800 Kč13.5.2022 14:36:44
8 500 Kč11.5.2022 06:48:24
6 500 Kč11.5.2022 06:48:24 (limit 9.5.2022 12:33:59)
5 500 Kč11.5.2022 06:48:12 (limit 9.5.2022 12:33:59)
5 200 Kč11.5.2022 06:48:12
3 200 Kč9.5.2022 18:41:05 (limit 9.5.2022 12:33:59)
3 000 Kč9.5.2022 18:41:05
2 800 Kč9.5.2022 12:33:49 (limit 9.5.2022 12:33:49)