Signováno na zadní straně, nerámováno.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 100 cm, šířka: 150 cm
Konec aukce: 29.05.2023 18:45
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 8 000 Kč