Signováno vpravo dole, datováno 1915.
Josef Písecký
1878, Kroměříž - 1954, Praha
Žák soukromě školy v Písku (Quast). Poté se věnoval zkoumání přírody, cestoval po zahraničí (Jadran, Itálie). Zde studoval kulturu a zejména moře, které bylo oblíbeným námětem jeho děl. V době tvorby na našem území se maloval pražské pohledy a krajiny zejména z oblastí Šumavy, Krkonoš a Táborska.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč
Josef Písecký
1878, Kroměříž - 1954, Praha
Technika: Olej na kartonu
Výška: 54 cm, šířka: 68,5 cm, rámování: 63 x 77
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.02.2020 19:18
Dosažená cena: 8 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (27)