24. Dubrovník - velký formát

Autor: Josef Písecký
(1878)

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 120 cm, rámování: 117,5 x 138,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 20.03.2023 19:00

Dosažená cena: 145 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (135)

64 000 Kč17.3.2023 12:12:38
63 000 Kč17.3.2023 12:12:34 (limit 16.3.2023 17:22:49)
62 000 Kč17.3.2023 12:12:34
61 000 Kč17.3.2023 12:12:30 (limit 16.3.2023 17:22:49)
60 000 Kč17.3.2023 12:12:30
59 000 Kč16.3.2023 17:22:42
58 000 Kč16.3.2023 03:54:24
57 000 Kč15.3.2023 18:33:11
56 000 Kč15.3.2023 10:08:28
55 000 Kč15.3.2023 10:08:24 (limit 12.3.2023 00:38:47)
54 000 Kč15.3.2023 10:08:24
53 000 Kč14.3.2023 12:00:45 (limit 12.3.2023 00:38:47)
52 000 Kč14.3.2023 12:00:45
51 000 Kč14.3.2023 12:00:41 (limit 12.3.2023 00:38:47)
50 000 Kč14.3.2023 12:00:41