Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 120 cm, rámování: 117,5 x 138,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 20.03.2023 19:00
Dosažená cena: 145 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (135)