24. Dubrovník - velký formát

Autor: Josef Písecký
(1878)

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 120 cm, rámování: 117,5 x 138,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 20.03.2023 19:00

Dosažená cena: 145 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (135)

9 200 Kč22.2.2023 14:17:25 (limit 14.2.2023 06:20:53)
8 900 Kč22.2.2023 14:17:25
8 600 Kč22.2.2023 14:17:22 (limit 14.2.2023 06:20:53)
8 300 Kč22.2.2023 14:17:22
8 000 Kč22.2.2023 14:17:18 (limit 14.2.2023 06:20:53)
7 700 Kč22.2.2023 14:17:18
7 400 Kč20.2.2023 18:46:11 (limit 14.2.2023 06:20:53)
7 100 Kč20.2.2023 18:46:11
6 800 Kč20.2.2023 18:46:07 (limit 14.2.2023 06:20:53)
6 500 Kč20.2.2023 18:46:07
6 200 Kč20.2.2023 18:46:04 (limit 14.2.2023 06:20:53)
5 900 Kč20.2.2023 18:46:04
5 600 Kč20.2.2023 18:46:00 (limit 14.2.2023 06:20:53)
5 300 Kč20.2.2023 18:46:00
5 000 Kč14.2.2023 06:20:53 (limit 14.2.2023 06:20:53)