24. Dubrovník - velký formát

Autor: Josef Písecký
(1878)

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 120 cm, rámování: 117,5 x 138,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 20.03.2023 19:00

Dosažená cena: 145 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (135)

35 000 Kč7.3.2023 22:41:34
34 500 Kč7.3.2023 22:41:26 (limit 6.3.2023 02:57:48)
34 000 Kč7.3.2023 22:41:26
33 500 Kč7.3.2023 22:41:24 (limit 6.3.2023 02:57:48)
33 000 Kč7.3.2023 22:41:24
32 500 Kč7.3.2023 22:41:12 (limit 6.3.2023 02:57:48)
32 000 Kč7.3.2023 22:41:12 (limit 7.3.2023 22:41:12)
24 500 Kč7.3.2023 22:40:46 (limit 6.3.2023 02:57:48)
24 000 Kč7.3.2023 22:40:46
23 500 Kč7.3.2023 22:40:40 (limit 6.3.2023 02:57:48)
23 000 Kč7.3.2023 22:40:40
22 500 Kč6.3.2023 02:57:35
22 000 Kč6.3.2023 02:57:30 (limit 14.2.2023 06:20:53)
21 500 Kč6.3.2023 02:57:30
21 000 Kč6.3.2023 02:57:24 (limit 14.2.2023 06:20:53)