72. Ukřižovaný

Autor: Robert Piesen
(1921)

Signováno vpravo dole, plátno místy krakelované, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm, rámování: 93,5 x 83 cm

Konec aukce: 05.12.2022 21:09

Dosažená cena: 75 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (113)

12 100 Kč5.12.2022 19:23:08
11 600 Kč5.12.2022 16:43:04
11 100 Kč5.12.2022 16:04:02
10 600 Kč5.12.2022 10:08:44
10 100 Kč4.12.2022 21:14:56
10 000 Kč4.12.2022 21:14:56 (limit 21.11.2022 18:57:53)
9 800 Kč4.12.2022 21:14:53 (limit 21.11.2022 18:57:53)
9 500 Kč4.12.2022 21:14:53
9 200 Kč4.12.2022 20:04:21 (limit 21.11.2022 18:57:53)
8 900 Kč4.12.2022 20:04:21
8 600 Kč4.12.2022 20:04:15 (limit 21.11.2022 18:57:53)
8 300 Kč4.12.2022 20:04:15
8 000 Kč23.11.2022 19:26:04 (limit 21.11.2022 18:57:53)
7 700 Kč23.11.2022 19:26:04
7 400 Kč23.11.2022 19:26:01 (limit 21.11.2022 18:57:53)