72. Ukřižovaný

Autor: Robert Piesen
(1921)

Signováno vpravo dole, plátno místy krakelované, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm, rámování: 93,5 x 83 cm

Konec aukce: 05.12.2022 21:09

Dosažená cena: 75 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (113)

31 000 Kč5.12.2022 20:42:04
30 500 Kč5.12.2022 20:41:43
30 000 Kč5.12.2022 20:41:38 (limit 5.12.2022 20:41:07)
29 500 Kč5.12.2022 20:41:38
29 000 Kč5.12.2022 20:41:32 (limit 5.12.2022 20:41:07)
28 500 Kč5.12.2022 20:41:32
28 000 Kč5.12.2022 20:41:29 (limit 5.12.2022 20:41:07)
27 500 Kč5.12.2022 20:41:29
27 000 Kč5.12.2022 20:41:23 (limit 5.12.2022 20:41:07)
26 500 Kč5.12.2022 20:41:23
26 000 Kč5.12.2022 20:41:02
25 500 Kč5.12.2022 20:40:44
25 000 Kč5.12.2022 20:40:42 (limit 5.12.2022 20:40:31)
25 000 Kč5.12.2022 20:40:41
24 500 Kč5.12.2022 20:40:39 (limit 5.12.2022 20:40:31)