72. Ukřižovaný

Autor: Robert Piesen
(1921)

Signováno vpravo dole, plátno místy krakelované, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm, rámování: 93,5 x 83 cm

Konec aukce: 05.12.2022 21:09

Dosažená cena: 75 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (113)

46 000 Kč5.12.2022 20:51:13 (limit 5.12.2022 20:48:48)
45 500 Kč5.12.2022 20:51:13
45 000 Kč5.12.2022 20:50:37 (limit 5.12.2022 20:48:48)
44 500 Kč5.12.2022 20:50:37
44 000 Kč5.12.2022 20:50:33 (limit 5.12.2022 20:48:48)
43 500 Kč5.12.2022 20:50:33
43 000 Kč5.12.2022 20:50:06 (limit 5.12.2022 20:48:48)
42 500 Kč5.12.2022 20:50:05
42 000 Kč5.12.2022 20:49:50 (limit 5.12.2022 20:48:48)
41 500 Kč5.12.2022 20:49:50
41 000 Kč5.12.2022 20:48:48 (limit 5.12.2022 20:48:48)
40 500 Kč5.12.2022 20:47:50
40 000 Kč5.12.2022 20:47:01
39 500 Kč5.12.2022 20:46:42
39 000 Kč5.12.2022 20:46:33