Signováno vpravo dole, plátno místy krakelované, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm, rámování: 93,5 x 83 cm
Konec aukce: 05.12.2022 21:09
Dosažená cena: 75 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (113)