Signováno PD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 41 cm, šířka: 61 cm, rámování: 52,5 x 71,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 22:08
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč