Technika: Suchá jehla
Výška: 60 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 70 x 45,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:08
Dosažená cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (3)
| 1 900 Kč | 19.1.2026 18:03:55 |
| 1 700 Kč | 19.1.2026 18:02:04 |
| 1 500 Kč | 19.1.2026 17:58:02 |