Technika: Kolorovaná kresba tuší
Výška: 39 cm, šířka: 46 cm, rámování: 58 x 63 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 20:14
Dosažená cena: 8 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč