237. Hudba

Autor: Cyril Bouda
(1901)

Kategorie: Grafiky

Signováno PD.
Výška: 20 cm, šířka: 14,5 cm, rámování: 41,5 x 34 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:56

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 600 Kč