Technika: Barevná litografie
Výška: 35 cm, šířka: 49 cm, rámování: 45 x 59 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:18
Aktuální cena: 1 500 Kč
Zbývá: 5d 7h 39m 40s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč