19. Kladenské haldy

Autor: Cyril Bouda
(1901)

Technika: Barevná litografie
Výška: 35 cm, šířka: 49 cm, rámování: 45 x 59 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 18:18

Aktuální cena: 1 500 Kč

Zbývá: 5d 7h 39m 40s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč