58. Trávy

Autor: Jaroslav Panuška
(1872)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 14,2 cm, šířka: 17,6 cm, rámování: 18,2 x 21,8 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 24.04.2023 19:08

Dosažená cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (25)

2 800 Kč22.4.2023 06:33:56 (limit 20.4.2023 14:38:32)
2 600 Kč22.4.2023 06:33:56
2 400 Kč22.4.2023 06:32:07 (limit 20.4.2023 14:38:32)
2 200 Kč22.4.2023 06:32:07
2 000 Kč22.4.2023 06:31:18 (limit 20.4.2023 14:38:32)
1 800 Kč22.4.2023 06:31:18
1 600 Kč20.4.2023 14:38:18
1 400 Kč10.4.2023 09:22:14
1 200 Kč6.4.2023 12:04:16
1 000 Kč20.3.2023 21:35:35