Technika: Olej na kartonu
Výška: 14,2 cm, šířka: 17,6 cm, rámování: 18,2 x 21,8 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 24.04.2023 19:08
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (25)