57. Partie z Vysočiny

Autor: Jaroslav Panuška
(1872)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51,5 cm, šířka: 68 cm, rámování: 66 x 83 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 19:04

Dosažená cena: 69 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (100)

14 000 Kč31.5.2022 11:35:48 (limit 31.5.2022 11:35:48)
7 600 Kč31.5.2022 11:35:31 (limit 31.5.2022 11:34:04)
7 300 Kč31.5.2022 11:35:31
7 000 Kč31.5.2022 11:34:04 (limit 31.5.2022 11:34:04)
6 700 Kč23.5.2022 08:34:43
6 400 Kč21.5.2022 18:36:51
6 100 Kč15.5.2022 19:39:44
5 800 Kč12.5.2022 13:21:04
5 500 Kč11.5.2022 06:52:46
3 500 Kč10.5.2022 17:10:01