Technika: Olej na kartonu
Výška: 51,5 cm, šířka: 68 cm, rámování: 66 x 83 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 13.06.2022 19:04
Dosažená cena: 69 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (100)