30. Starý strom

Autor: Jaroslav Panuška
(1872)

Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na překližce
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 45,5 x 61 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:10

Dosažená cena: 69 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (119)

69 000 Kč5.12.2022 20:05:04 (limit 5.12.2022 19:59:38)
68 000 Kč5.12.2022 20:05:04
67 000 Kč5.12.2022 20:00:31 (limit 5.12.2022 19:59:38)
66 000 Kč5.12.2022 20:00:31
65 000 Kč5.12.2022 20:00:28 (limit 5.12.2022 19:59:38)
64 000 Kč5.12.2022 20:00:28
63 000 Kč5.12.2022 20:00:26 (limit 5.12.2022 19:59:38)
62 000 Kč5.12.2022 20:00:26
61 000 Kč5.12.2022 19:59:19 (limit 5.12.2022 19:58:12)
60 000 Kč5.12.2022 19:59:19
59 000 Kč5.12.2022 19:58:21 (limit 5.12.2022 19:58:12)
58 000 Kč5.12.2022 19:58:21
57 000 Kč5.12.2022 19:58:16 (limit 5.12.2022 19:58:12)
56 000 Kč5.12.2022 19:58:16
55 000 Kč5.12.2022 19:57:49 (limit 5.12.2022 19:57:49)