Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na překližce
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 45,5 x 61 cm
Konec aukce: 05.12.2022 20:10
Dosažená cena: 69 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (119)