Signováno vlevo dole, zaskleno, autorský štítek.
Technika: Olej na plátně
Výška: 15 cm, šířka: 20,5 cm, rámování: 39 x 42,5 cm
Konec aukce: 03.09.2024 18:21
Dosažená cena: 9 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (31)